Våra säljare på OEM

Våra medarbetare på OEM hjälper dig gärna att hitta rätt lösning eller produkt. Varmt välkommen att höra av dig!

OEM

Joakim Persson, Key Account Manager Dörr

Joakim Persson
Key Account Manager Dörr

Telefon mobil: 076-026 93 44
Telefon kontor: 08-775 17 37
joakim.persson@assaabloy.com

Sonny Ode, Key Account Manager Industrilås

Sonny Ode
Key Account Manager Industrilås

Telefon mobil: 070-326 22 02
Telefon kontor: 016-17 74 76
sonny.ode@assaabloy.com

Anders Nyzell, Key Account Manager Industrilås

Anders Nyzell
Key Account Manager Industrilås

Telefon mobil: 070-560 08 12
Telefon kontor: 016-17 72 13
anders.nyzell@assaabloy.com

Ulf Petersson, Key Account Manager Industrilås

Ulf Petersson
Key Account Manager Industrilås

Telefon kontor: 016-17 74 09
ulf.h.petersson@assaabloy.com

Ola Lund, Key Account Manager Dörr

Ola Lund
Key Account Manager Dörr

Telefon mobil: 070-222 47 93
Telefon kontor: 031-704 40 02
ola.lund@assaabloy.com

Magnus Larsson, Försäljningschef OEM Skandinavien

Magnus Larsson
Försäljningschef OEM Skandinavien

Telefon mobil: 072-207 36 50
Telefon kontor: 031-704 40 53
magnus.larsson@assaabloy.com

Jerker Troedsson, Key Account Manager Export Dörr och Fönster

Jerker Troedsson
Key Account Manager Export Dörr och Fönster

Telefon kontor: 031-704 23 88
Telefon mobil: 072-706 91 54
jerker.troedsson@assaabloy.com

Anders Linderhav, Key Account Manager Fönster

Anders Linderhav
Key Account Manager Fönster

Telefon kontor: 031-704 40 96
Telefon mobil: 076-134 63 88
anders.linderhav@assaabloy.com

Magnus Svensson, Key Account Manager Fönster

Magnus Svensson
Key Account Manager Fönster

Telefon kontor: 031-704 40 12
Telefon mobil: 070-344 42 08
magnus.svensson@assaabloy.com