Våra säljare på ASSA ABLOY Business Management

Våra medarbetare på ASSA ABLOY Business Management hjälper dig gärna att hitta rätt lösning eller produkt. Varmt välkommen att höra av dig!

ASSA ABLOY Business Management

Emma Petersson, Manager Business Management

Emma Petersson 
Manager Business Management

Placeringsort: Stockholm
Telefon mobil: 072-587 22 73
Telefon kontor: 08-775 16 34
emma.petersson@assaabloy.com

Jennie Eriksson, Pricing Manager

Jennie Eriksson
Pricing Manager

Placeringsort: Stockholm
Telefon mobil: 073-081 25 86
Telefon kontor: 08-775 17 73
jennie.eriksson@assaabloy.com

Erik Johnsson, Business Manager CLIQ / Traka

Erik Johnsson
Business Manager  CLIQ / Traka

Placeringsort: Eskilstuna
Telefon mobil: 072-562 30 61
Telefon kontor: 016-17 73 42
erik.johnsson@assaabloy.com

Fredrik Löfberg, Business Manager AHW

Fredrik Löfberg
Business Manager AHW

Placeringsort: Eskilstuna
Telefon mobil: 073 092 96 64
Telefon kontor: 016-177 74 18
fredrik.lofberg@assaabloy.com

Henrik Nystedt, Business Manager El. Locks / El. Strikes / PED

Henrik Nystedt
Business Manager  El. Locks / El. Strikes / PED

Placeringsort: Eskilstuna
Telefon mobil: 076-119 54 99
Telefon kontor: 016-17 74 52 
henrik.nystedt@assaabloy.com

Kenneth Svensson, Business Manager - DC/DA

Kenneth Svensson
Business Manager - DC/DA

Placeringsort: Eskilstuna
Telefon mobil: 070-554 31 29
Telefon kontor: 016-17 72 03
kenneth.svensson@assaabloy.com

Per Wedin, Business Manager- Aperio

Per Wedin
Business Manager- Aperio

Placeringsort: Mölnlycke
Telefon mobil: 0730-21 14 10
Telefon kontor: 08-775 17 05
per.wedin@assaabloy.com

Niklas Ekborg, Business Manager - PULSE/Yale

Niklas Ekborg
Business Manager - PULSE/Yale

Placeringsort: Stockholm
Telefon mobil: 070-779 85 10
Telefon kontor: 08-775 17 14
niklas.svensson@assaabloy.com

Henrik Wetterlundh, Business Manager - Cylinder

Henrik Wetterlundh
Business Manager - Cylinder

Placeringsort: Landskrona
Telefon mobil: 076-845 39 25 
Telefon kontor: 08-775 17 19
henrik.wetterlundh@assaabloy.com

Mattias Sahlén, Business Manager - ARX

Mattias Sahlén
Business Manager - ARX

Placeringsort: Mölnlycke
Telefon mobil: 072-713 70 63
Telefon kontor: 08-775 17 27
mattias.sahlén@assaabloy.com