Våra säljare på Aptus

Våra medarbetare på Aptus hjälper dig gärna att hitta rätt lösning eller produkt. Varmt välkommen att höra av dig!

ASSA ABLOY Aptus

Mattias Åsenlund, Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Mattias Åsenlund
Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Region: Skåne, Blekinge
Telefon kontor: 031-68 97 18
mattias.asenlund@assaabloy.com

Anna Andersson, Kundansvarig Elkonsult, Byggare, Rikstäckande Elinstallatör

Anna Andersson
Kundansvarig Elkonsult, Byggare, Rikstäckande Elinstallatör

Region: Västra/Södra Sverige
Telefon kontor: 031-68 97 92.
anna.andersson3@assaabloy.com

Michael Carlsson, Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Michael Carlsson
Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Region: Västra Götaland, Värmland
Telefon kontor: 031-68 97 21
michael.carlsson@assaabloy.com

Håkan Drott, Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Håkan Drott
Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Region: Halland, Göteborg, StorGöteborg
Telefon mobil: 0702-95 44 43
hakan.drott@assaabloy.com

Camilla Kungsman, Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf

Camilla Kungsman
Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf

Region: Stockholm, Gotland, Södermanland, Östergötland
Telefon kontor: 08-721 88 32
camilla.kungsman@assaabloy.com

Stefan Nielsen, Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Stefan Nielsen
Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare 

Region: Norra/Södra Norrland, Hälsingland inkl Gävle
Telefon kontor: 08-721 88 31
stefan.nielsen@assaabloy.com

Jan Gustavsson, Kundansvarig Elkonsult, Byggare, Rikstäckande Elinstallatör

Jan Gustavsson
Kundansvarig Elkonsult, Byggare, Rikstäckande Elinstallatör

Region: Östra/Norra Sverige
Telefon kontor: 08-721 88 33
jan.gustavsson2@assaabloy.com

Ronnie Nilsson, Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Ronnie Nilsson
Kundansvarig för Privata/Kommunala Fastighetsbolag, Brf och återförsäljare

Region: Gästrikland, Dalarna, Uppland, Västmanland, Örebro
Telefon kontor: 08-721 88 35
ronnie.nilsson@assaabloy.com